Kalender 2023

Datum Gescheiden start Heren/Mix heat
Haler
Heren/Mix heat
Drijver
Heren/Mix heat
Douwer
Dames heat
Haler
Dames heat
Drijver
Opmerkingen
15e Vechten op de Vecht za 1 april 2023 ja S-F-G*
20e Utrechtse Grachtenrace RondDom za 8 april 2023 ja Oude Rot S-F-GC*
19e Slag om de Zaan za 15 april 2023 ja S-F*
13e Harlinger Kampionschappen za 22 april 2023 nee -. n.v.t. n.v.t. S-F-O
4e Sloepenrace de Woude za 29 april 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F-3
23e Roeisloepenrace Grou za 29 april 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
IFK Sloeproeien Lemmer za 6 mei 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
47e HT Race Harlingen Terschelling vr 19 mei 2023 nee Heren Dames Oude Rot n.v.t. n.v.t. S-F
49e Vogolanga Venetië, italië 28 mei 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-G
16e Kaagrace Warmond za 10 juni 2023 ja S-F-G*
13e Zwolse Grachtenrace za 17 juni 2023 ja S-F-GC*
3e Slaag op Moojer Maos za 24 juni 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
15e Vuurtorenrace Urk za 1 juli 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
15e Kameleonrace Terherne za 8 juli 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
9e Respec op de Lek za 8 juli 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
14e Mosselrace Bruinisse za 15 juli 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
20e Slag om Gent za 26 augustus 2023 nee gelegenheid-streem gelegenheid-streem gelegenheid-streem n.v.t. n.v.t. S
Mestreechs Sjoenste za 26 augustus 2023 ja S*
27e Maasrace Rotterdam zo 2 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F-SA
24e ZwarteZeeRace Zwartsluis za 9 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
22e Veerse Meer Sloepenrace za 16 september 2023 nee S-F*
19e Slag om Makkum za 16 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
35e Great River Race Londen Engeland za 16 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-G
5e Slag om Willemstad za 23 september 2023 ja S-G*
2e Ijsselslag za 23 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. gaat niet door!
13e Langweerder Sloepenrace za 30 september 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F
36e Grachtenrace Amsterdam za 7 oktober 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F-GC
8e Liwwadster Rondje za 28 oktober 2023 nee n.v.t. n.v.t. S-F-GC
31e Muiden-Pampus-Muiden za/zo 4/5 november 2023 ja gelegenheid-stream gelegenheid-stream gelegenheid-stream gelegenheid-stream gelegenheid-stream S-F-G*

Bron FSN genomineerde wedstrijden: 

Federatie Sloeproeien Nederland

S = sloepenrace

F = bij de FSN aangesloten organisatie

G = pilot gig race

H = genomineerde race FSN hoofdklasse dames/heren

O = genomineerde race FSN 1e en 2e klassen dames/heren
K = genomineerde race Kuikenklassement

GC = Grachtencup

(1) = op eigen verzoek geen FSN nominaties, (3) = nog geen 3 jaren FSN race georganiseerd, (4) = nominatie ingetrokken
* = aparte dames- en herenrace

 

Bitnami